[Na rubu] Jesmo li sami u svemiru i NLO-i

Najnovije i najzanimljivije teme iz znanosti i astronomije pronađite na Svemir.org.

Moderators: Dario, Afro, ST T'Pol

Na rubu Jesmo li sami u svemiru i NLO i

Postby CrinnaFourn » 17.09.2019., 08:08

I can not participate now in discussion - it is very occupied. I will be released - I will necessarily express the opinion.
CrinnaFourn
Registered
Registered

Na rubu Jesmo li sami u svemiru i NLO i

Postby BeJimmieviect » 22.09.2019., 18:10

sve je uvijek točno, precizno onako kako treba biti. i jasno da se netko gore super zabavlja gledajući nas kako se vlastite gluposti radi koprcamo ovdje. zašto se i ne bi zabavljao kada zna da će sve biti ok a mi smo ionako kreteni što se isklučivo zbog svoje ograničenosti uzrujavamo nad: stvarima na koje ne možemo utjecat, stvarima koje se trenutno čine lošima a iskristalizirat će se, stvarima koje bazično jesu loše ali tko im jebe mater pa neće valjda sve bit savršeno, stvarima koje su divne ali ih ne vidimo, ne znamo cijeniti, ne znamo da ih imamo pa dramimo. ljudi boluju od kroničnog kretenizma, sami smo uzrok svoje nesreće, patimo zbog iskrivljene percepcije. da mi to dovoljno želimo - život bi bio savršen. naravno da smo priliku za srećom izvitoperili i ako se jedno jedino biće ima priliku tome smijati e svaka mu čast i neka samo uživa. nama ni u džep ni iz džepa a njemu super, kamo sreće da mu je ova drama svjetova smiješna, nažalost, mislim da nije.
BeJimmieviect
Newcomer
Newcomer

PreviousNext

Return to Znanost